Samen met Humanitas en Humanistische Uitvaartbegeleiding organiseren we bijeenkomsten met de titel ‘Praten over de dood, hoe doe je dat?’ Deelnemers wisselen in een serie van zeven bijeenkomsten met elkaar van gedachten over onderwerpen als kinderen en de dood, de uitvaart en rouwbegeleiding.
Kijk hier voor deze gespreksbijeenkomsten bij u in de buurt >
Bespreekbaarheid in verschillende vormen
We houden herdenkingsbijeenkomsten voor nabestaanden en geven onder andere lezingen en conferenties over erfrecht en nalatenschap, uitvaartwensen, verliesverwerking en nazorg >
Kinderen en verlies
We maken hulpmiddelen om met kinderen over verlies te praten. Voor ouders en verzorgers is speciaal voorlichtingsmateriaal beschikbaar en voor docenten en studenten pabo en mbo hebben we lespakketten. Meer informatie
Op locatie
We geven voorlichting op beurzen en open dagen en organiseren rondleidingen in Yarden uitvaartcentra, begraafplaatsen en crematoria.
