Yardenhuis van Brabant in Oosterhout
Yardenhuis van Brabant in Oosterhout is het 1e crematorium van Yarden in Noord-Brabant. Het eigentijdse en toegankelijke pand is modulair gebouwd van duurzaam Accoya hout en ingedeeld volgens het plug-and-play-principe. Hierdoor is het gebouw eenvoudig groter of kleiner te maken, waarbij het milieu minimaal wordt belast. Ook is het gebouw grotendeels zelfvoorzienend dankzij de zonnepanelen op het dak.
Yardenhuis van Brabant in Oosterhout
Florijnstraat 60
4903 RM Oosterhout
RoutebeschrijvingCrematorium Oosterhout
Yardenhuis van Brabant beschikt over één aula en één restaurant. We bieden nabestaanden altijd het alleenrecht op ons pand. U komt dus geen andere familie tegen op de tijd dat u gereserveerd heeft.
De aula van het crematorium heeft 150 zitplaatsen. Dit aantal is met de ontvangstruimte erbij uit te breiden naar 300 zitplaatsen. Vanuit de aula heeft u een uitzicht over de prachtige vijver en de bosrijke omgeving waarin het crematorium zich bevindt.
Samengevat beschikt yardenhuis van Brabant onder andere over:
- Mogelijkheid om in de avond en in het weekend een uitvaart te houden
- Verlichting in de aula aan te passen aan iedere gewenste kleur
- Volledige horecavoorziening. Alle culinaire wensen zijn bespreekbaar
- Een rustiek uitzicht vanuit de aula op de vijver en het bos
Condoleance & Catering
In de familiekamer kunt u in besloten kring bij elkaar zijn, voorafgaand aan de plechtigheid. Na de aulaplechtigheid kunt u, met een beperkt aantal mensen, afscheid nemen tot in de ovenruimte.
In ons sfeervolle restaurant kunt u samen zijn met alle mensen die u en uw dierbare een warm hart toedragen. De condoleance kan worden voorzien van alle wensen op het gebied van catering. Er zijn dan ook verschillende catering-arrangementen mogelijk. Van koffie met cake, een wijntje met borrelhapjes tot aan een drie-gangendiner.
BEKIJK ONZE TARIEVEN
Zelf de afscheidsdienst samenstellen
Met onze ‘beeld- en geluidassistent’ kun je de afscheidsdienst in alle rust online vormgeven. Zo kun je samen met familie en/of vrienden een dienst samenstellen met foto’s, muziek en spreker(s), waar je maar wilt. De uitvaartverzorger kan je hierbij natuurlijk op weg helpen. Benieuwd hoe de ‘beeld- en geluidassistent’ werkt en hoe anderen deze ervaren? Bekijk dan de onderstaande video.
Na de crematie krijgt u de tijd om een weloverwogen beslissing te nemen over de bestemming van as. Er is bij yardenhuis van Brabant geen mogelijkheid om as uit te strooien op een strooiveld. Wel is mogelijk de as bij te zetten in de urnentuin of urnenmuur. Ook kunt u de as ook uitstrooien op een andere locatie naar keuze. We informeren u graag over de mogelijkheden van verstrooiing en nagedachtenisvormen.
Plan hier uw route naar yardenhuis van Brabant.
Heeft u vragen of wilt u meer weten over de mogelijkheden? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.
BEL 016 242 4117
Praktische informatie
Openingstijden crematorium
Plechtigheden | Plechtigheden zijn mogelijk overdag en in de avond |
Gedenkpark | Niet aanwezig |
Administratie | Maandag t/m vrijdag: 9.00-17.00 uur |
Afgifte bloemen | Maandag t/m zaterdag: 9.00-17.00 uur |
Uitvaartcentrum | 24/7 geopend met sleutel |
Parkeren
Parkeren | 230 parkeerplaatsen |
Parkeren omgeving | Beperkt |
Parkeren Invaliden | 3 parkeerplaatsen |
Bezoekmogelijkheden uitvaartcentrum
Familiebezoek | Op afspraak (maandag t/m zondag) |
Condoleancebezoek | Op afspraak (maandag t/m zondag) |
24-uurssuite | 24/7 met sleutelsysteem. |
Aantal bezoekers condoleance | Geen beperkingen |
Algemene informatie uitvaartcentrum
Aula | Nee |
Aantal 24-uurssuites | 3 |
Condoleanceruimtes | 1 |
Muziek | Op verzoek kan alle muziek gespeeld worden |
Bereikbaarheid | Bushalte Europaweg daarna 19 minuten lopen. |
Rolstoel | Ja (aanwezig in het invalidetoiletten) |
Invalidenparkeerplaatsen | Ja (Indien hulp gewenst graag bellen met de locatie) |
Kindervoorzieningen | Diverse kinderhoekjes. Knuffels en snoep aanwezig |
Beschikbare ruimtes crematorium
Aantal aula's | 1 |
Aula 1 | Grote aula |
Totaal aantal bezoekers | 200 |
Aantal zitplaatsen | 100 |
Restaurant | 1 restaurant |
Totaal aantal bezoekers | 150 |
Aantal zitplaatsen | 75 |
Terras | Ja |
Kinderhoekje | Ja |
Aantal familiekamers | 1 |
Familiekamer 1 | Kamer ten Strijen |
Aantal personen | 10 |
Aantal zitplaatsen | 10 |
Aantal wachtruimtes | 1 |
Aantal personen | 175 |
Aantal zitplaatsen | 75 |
Basistijd aula | 60 minuten |
Basistijd condoleanceruimte | 60 minuten |
Uitbreidingstijd aula | Op aanvraag |
Uitbreidingstijd condoleanceruimte | Op aanvraag |
Aanwezige voorzieningen
Asverstrooiveld | Nee |
Binnencolumbarium | Ja |
Urnentuin | Ja |
Gedenkstenen | Ja |
Locatiemanager uitvaartfaciliteiten
Gino Houtzager
360 graden tour
Wilt u binnenkijken bij yardenhuis van Brabant? Volg de digitale rondleiding en bekijk de locatie vanuit 360 graden.
Of bekijk met de video hoe ons crematorium er van binnen uitziet: